VIDEO/ Ndodh çmenduria në Holandë, tifozja futet nudo në fushë dhe i afrohet futbollistit. Shikoni reagimin e tij

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 4, 2018 | 23:49

VIDEO/ Ndodh çmenduria në Holandë, tifozja futet nudo në fushë dhe i afrohet futbollistit. Shikoni reagimin e tij

Një ngjarje tërësisht e çuditshme ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen midis skuadrës së Rijinsburgse Bojs dhe Afc Amsterdam e vlefshme për kategorinë e dytë në Holandë. Në fushën e lojës gjatë kësaj ndeshjeje është futur një tifoze femër e cila duket që është nudo dhe nuk ndiqet aspak nga rojet e sigurisë.

1twe

Për një moment tifozja në fjalë i afrohet njërit prej lojtarëve në fushë, por ai ka qëndruar shumë indiferent. Ajo u fut nga njëra anë e fushës dhe doli po vetë nga ana tjetër, ndërkohë që në shkallët e stadiumit pati shumë të qeshura. Më poshtë mund të ndiqni dhe videon.

www.minuta90.com