VIDEO/ Ndëshkohet me të kuq, Ronaldo del nga fusha e lojës duke qarë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 19, 2018 | 23:40

VIDEO/ Ndëshkohet me të kuq, Ronaldo del nga fusha e lojës duke qarë

Kristiano Ronaldo e ka nisur si mos më keq aventurën me Juventusin në Champions. Portugezi u ndëshkua me karton të kuq, që në minutën e 29-të në ndeshjen ndaj Valencias, për sjellje anti sportive, ndaj mbrojtësit Murijo.

ronaldo lot

Gjyqtari Feliks Bryzh e ndëshkoi menjëherë me karton të kuq, duke mos e falur aspak, dhe më pas ylli 100-milionë eurosh i Juves, doli nga fusha e lojës në lot.


www.minuta90.com