VIDEO/ Ndeshje dramatike, Interi fiton në sekondat e fundit ndaj Sampdorias

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 22, 2018 | 22:28

VIDEO/ Ndeshje dramatike, Interi fiton në sekondat e fundit ndaj Sampdorias

Interi ka mposhtur Sapmdorian me rezultatin 0-1 në një përballje dramatike. Goli i Brozoviç në minutën e 94-t i dha fitoren e dytë në kampionat skuadrës së Spaletit.

Inter

Protagonist absolut në këtë sfidë ishte VAR që anuloi plot 3 gola. Dy për zikaltërit dhe 1 për Sampdorian. Katër gëzim, për vetëm 1 gol të vlefshëm.

Spaleti

Me triumfin e sotëm Interi u ngjit në kuotën e 7 pikëve, duke barazuar Sampdorian e vendit të 6-të, e cila ka grumbulluar po 7 pikë.


www.minuta90.com