VIDEO/ Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni, shikoni momentin kur tifozët shqiptarë godasin me shishe lojtarin polak

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 12, 2021 | 22:27


VIDEO/ Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni, shikoni momentin kur tifozët shqiptarë godasin me shishe lojtarin polak

Minuta e 77-të e ndeshjesh Shqipëri-Poloni përkoi me një moment të pakëndshëm.

bandicam 2021-10-12 22-22-10-829

Pas golit të shënuar nga Sviderski, vërshuan shishet pas një provokimi të futbollistit që sapo kishte shënuar golin.

Gjyqtari Turpin vendosi të ndërprejë ndeshjen duke pezulluar ndeshjen deri në një vendim të dytë.

VIJON…

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/