VIDEO/ Ndërpritet konferenca e Murinjos, lojtarët e Romës i japin portugezit një dush me… shampanjë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 0:21


VIDEO/ Ndërpritet konferenca e Murinjos, lojtarët e Romës i japin portugezit një dush me… shampanjë

Pas fitores përballë Fejnordit dhe festës së trofeut, trajneri i Romës, Zhoze Murinjo, iu drejtua dhomës së konferencës, për të thënë fjalët e tij pas ndeshjes.

roma

Duket se kjo konferencë nuk shkoi ashtu siç 59-vjeçari e priste, pasi lojtarët e tij menduan t’i bënin një “surprizë”.

Nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”, shikohet se si futbollistët verdhekuq shkojnë dhe i bëjnë një dush me shampanjë Murinjos.

PANORAMASPORT.AL