VIDEO/ Ndërhyrje e frikshme, shikoni çfarë i ndodh futbollistit të PSG-së në debutim

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 17, 2020 | 9:36


VIDEO/ Ndërhyrje e frikshme, shikoni çfarë i ndodh futbollistit të PSG-së në debutim

Debutim me taka në trup për futbollistin brazilian Rafinja me fanellën e PSG-së. Ish-mesfushori i Barcelonës, ka marrë një goditje të frikshme në minutën e  12-të të takimit ndaj Nimes.

futbollisti

Gjatë një dyluftimi me futbollistin kundërshtar Landre, 27-vjeçari, ky i fundit me takat e ngritur lartë ka goditur në afërsi të pjesës së barkut mesfushorin brazilian. Landre nuk mundi të shpëtonte nga kartoni i kuq, me këtë ndërhyrje të rëndë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com