VIDEO/ Naingolan nuk ndalet, belgu nxjerr nga repertori një tjetër perlë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 22:24


VIDEO/ Naingolan nuk ndalet, belgu nxjerr nga repertori një tjetër perlë

3 gola në 3 sfidat e fundit të Serisë A. Raxha Naingolan është duke kaluar një sezon fantastik te skuadra e Kaljarit. Mesfushori belg ka nxjerrë nga repertori i tij një tjetër perlë.

nAINGOLAN

Në minutën e 69-të, futbollisti 31-vjeçar, shkarkoi të djathtën nga afro 25 metra, duke e dërguar topin në cepin e portës të mbrojtur nga portieri Audero, teksa ngushtoi shifrat në 1-2. Më herët miqtë kishin shënuar 2 herë me Kuajarelën dhe Gaston Ramirez.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com