VIDEO/ Naingolan gol në debutim, Inter dëfrehet në fushë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 19:58

VIDEO/ Naingolan gol në debutim, Inter dëfrehet në fushë

FT: Bolonja-Inter 0-3

Shënues: Naingolan (67′), Kandreva (82′),  Perisiç (84′)

Inter ka thyer tersin e dy ndeshjeve të para në Seria A. Ditën e sotme skuadra e drejtuar nga Luçiano Spaleti ka fituar në një mënyrë bindëse përballë skuadrës së Bolonjas.

pERISIC

Megjithëse pjesa e parë u mbyll në shifra të bardha, zikaltërit ishin më kërkues dhe në minutën e 67 gjetën golin me Naingolan i cili shënon gol në debutimin e tij në Seria A me fanellën e Interit.

naingolan inter

Megjithatë skuadra e Spaletit nuk u ndal me kaq por shënuan edhe dy herë të tjera me Kandrevën dhe Perisiç përkatësisht në minutat 82 dhe 84, duke vulosur kështu rezultatin përfundimtar të takimit.

 

 

www.minuta90.com