VIDEO/ Muzikë latine dhe kërcime të nxehta, shikoni ceremoninë hapëse të finales së Champions-it

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2023 | 21:00

VIDEO/ Muzikë latine dhe kërcime të nxehta, shikoni ceremoninë hapëse të finales së Champions-it

Finalja e Madhe e Ligës së Kampionëve është gati të startojë, teksa në stadiumin “Ataturk Olympic” u mbajt ceremonia hapëse.

Collage Maker-10-Jun-2023-08-58-PM-2179

Për të kënduar u shfaqën dy këngëtarët e njohur Burna Boy dhe Anitta.

Kjo e fundit i vuri “flakën” skenës me këngët e saj latine dhe kërcimin e nxehtë, ku në pah nxirrte format e saj sensuale.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"