VIDEO/ Murinjo rikthehet në Mançester, shikoni si e presin portugezin në “Old Trafford”            

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 4, 2019 | 20:46

Bota FB LAJMI KRYESOR Premier Liga Të fundit Video

VIDEO/ Murinjo rikthehet në Mançester, shikoni si e presin portugezin në “Old Trafford”            

Mançester Junajtid luan mbrëmjen e sotme në shtëpi përballë Totenhemit, ndërkohë që në “Old Trafford” rikthehet tashmë në postin e trajnerit të “Spërsave”, Hoze Murinjo.

 murinjo

Portugezi që u shkarkuar në dhjetor të 2018-ës nga “djajtë e kuq”, teksa rikthehej në impiant, pati një takim të ngrohtë me punonjësit e stadiumit, ku takoi shumë prej tyre që qëndronin në tunele. Video e publikuar nga klubi i Totenhemit, tregon Murinjon që pritet mjaft mirë nga të pranishmit, por edhe me tifozët ka pasur një raport mjaft të mirë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com