VIDEO/ “Muçi është më i mirë se Stërling”, Ngo nuk përmbahet dhe puth talentin e Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 29, 2020 | 23:15


VIDEO/ “Muçi është më i mirë se Stërling”, Ngo nuk përmbahet dhe puth talentin e Tiranës

Pas fitimit të titullit kampion, festa te Tirana ka qenë e madhe, teksa edhe lojtarët kanë përjetuar edhe një gëzim shumë të madh.MUCI NGO

Këtë tregon mjaft mirë edhe një moment pas ngritjes së titullit kampion, kur Ernest Muçi ishte duke folur për mikrofonat e “Supersport”. Në ato momente aty afrohet sulmuesi Ngo, i cili nisë të bërtasë emrin e talentit të Tiranës.

Pas kësaj ai nuk nguron ta puthë, duke treguar edhe njëherë se marrëdhëniet mes lojtarëve në klubin bardheblu janë shumë të mira.

“Stërling apo Muçi? Muçi 100%, për atë gol që shënoi nga goditja e dënimit në derbi. Nuk ka problem nëse i ngelet qejfi Stërling, por Muçi është më i miri.”, u shpreh Ngo.

Muçi – Ngo on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/