VIDEO/ Mposhtën Partizanin, shikoni festën e çmendur të lojtarëve të Kukësit në dhomat e zhveshjes`

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 27, 2020 | 18:13

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Mposhtën Partizanin, shikoni festën e çmendur të lojtarëve të Kukësit në dhomat e zhveshjes`

Kukësi mposhti ditën e djeshme Partizanin në atë që ishte edhe kryendeshja e javës që lamë pas.Abazaj-Belica Hoxha

Vendosi një gol i Abazajt i cili njëkohësisht ngjalli edhe polemika të shumta, pasi te Partizani protestonin për shkak se pretendonin se topi nuk e kishte kaluar vijën.

Pas përfundimit të ndeshjes, te klubi verilindor ishte e madhe, teksa shkuan të përshëndesin tifozët dhe kërcyen me ta. Megjithatë nuk përfundoi këtu, teksa lojtarët e kanë festuar fitoren e marrë edhe në dhomat e zhveshjes.
KUKESI

Në një video të publikuar nga Kukësi në faqen zyrtare, shihen lojtarët që festojnë si të çmendur 3 pikët e marra ndaj kampionëve.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com