VIDEO/ Moviola e Vllaznia-Kastrioti, sa shumë dyshime në Shkodër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2021 | 15:27


VIDEO/ Moviola e Vllaznia-Kastrioti, sa shumë dyshime në Shkodër

Ndeshja mes Vllaznisë dhe Kastriotit, e fituar nga shkodranët, pati gjithsej tri raste të dyshimta.

vll

9′ Latifi depërton në zonë dhe shtyhet nga Greca i cili vjen nga mbrapa. Gjyqtari nuk akordon penallti edhe pasi konsultohet me VAR-in.

14′ Sërish faull ndaj Latifit brenda në zonë në afërsi të pesëmetërshit, por arbitri kërkon që loja të vazhdojë.

76′ Vjen goli i Kastriotit pas një goditjeje dënimi, Ajazi shënon. Dyshohet për pozicion jashtë loje. Gjyqtari pas pesë minutash konsultim me sistemin VAR, e ka cilësuar golin të rregullt.

PANORAMASPORT.AL