VIDEO/ Momenti qesharak, “ylli” i Evertonit pengohet nga një… fantazmë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 22, 2018 | 16:39

VIDEO/ Momenti qesharak, “ylli” i Evertonit pengohet nga një… fantazmë

“Ylli” i Evertonit Andre Gomesh gjatë ndeshjes me Kristal Palasen të fituar në minutat e fundit, ka bërë një rrëzim shumë qesharak në fushë. Mesfushori 25 vjeçar ishte duke ecur vetëm me topin dhe papritur ai kërcen dhe më pas rrëzohet.

NINTCHDBPICT000443588234

Kjo ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar krahasime të ndryshe. Ndërsa nuk kanë munguar as “memet”, kur thuhet se ai është penguar nga një fantazmë.

www.minuta90.com