VIDEO/ Momente të frikshme gjatë festës për ngjitjen në La Liga, fotografja gati sa nuk bie nga autobusi dhe shpëton për mrekulli

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 22:19

VIDEO/ Momente të frikshme gjatë festës për ngjitjen në La Liga, fotografja gati sa nuk bie nga autobusi dhe shpëton për mrekulli

Xhirona u bë ekipi i fundit që kompletoi La Ligën për sezonin e ardhshëm pasi mundi 1-3 Tenerifen në finalen e “playoff”-it.

Collage Maker-22-Jun-2022-10.11-PM

Gjithsesi, festa e lojtarëve përgjatë rrugëve të qytetit për pak sa nuk u kthye në tragjedi.

Fotografja që ndodhej në autobus me lojtarët dhe stafin, për një moment humbi ekuilibrin dhe rrezikoi të binte, por për fatin e mirë të saj, njëri prej lojtarëve ishte pranë dhe e kapi në momentet e fundit.

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"