VIDEO/ Momente qesharake në Francë-Holandë, Grizman i heq pantallonat mesfushorit kundërshtar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 22:21

VIDEO/ Momente qesharake në Francë-Holandë, Grizman i heq pantallonat mesfushorit kundërshtar

Franca dhe Holanda janë duke u ndeshur me njëra tjetrën në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Gjelat kanë kaluar të parët në avantazh me Mbape, por teksa po luhet pjesa e dytë edhe Holanda e ka gjetur golin e barazimit me sulmuesin Babel. Por në këtë ndeshje ra edhe një episod qesharak në mesin e fushës.

bandicam 2018-09-09 21-57-58-642

Mesfushori i Holandës, Vajnaldjum i bëri një driblim të bukur Antuan Grizmanit, por ky i fundit nuk e la që skuadra e tij të dilte në kundërsulm dhe e ka mbajtur nga pantallonat, madje gati sa nuk ia heq ato.

www.minuta90.com