VIDEO/ Momente paniku, autobusi i Zvicrës përplasi një veturë policie para sfidës me Brazilin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 28, 2022 | 21:04

VIDEO/ Momente paniku, autobusi i Zvicrës përplasi një veturë policie para sfidës me Brazilin

Autobusi i përfaqësueses së Zvicrës është përplasur me një automjet policie para takimit me Brazilin.

hdjkhdjks

Teksa ishin gjatë lëvizjes, për shkak të ngadalësimit të makinave të tjera, autobusi përplasi nga pas veturën e policisë.

Frika se kishte pësuar lëndime mes lojtarëve dhe stafit u largua menjëherë, pasi skuadra mbërriti në kohë në stadiumin “974 Doha” për ndeshjen e tyre në Grupin G.

Shpejtësia e ulët e autobusit nënkuptonte se kishte pak mundësi për dëmtim të ndonjë lojtari, por gjithsesi është një incident që mund të tronditë dikë para ndeshjes.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"