VIDEO/ Momente ankthi, shikoni çfarë bënë lojtarët e Polonisë teksa luheshe dueli Arabi Saudite-Meksikë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 30, 2022 | 22:41

VIDEO/ Momente ankthi, shikoni çfarë bënë lojtarët e Polonisë teksa luheshe dueli Arabi Saudite-Meksikë

Polonisë ju desh të priste mes ankthit, për të mësuar kualifikimin me zemër në dorë.

polonia

Pas humbjes 2-0 ndaj Argjentinës, fati i polakëve varej nga ndeshja Arabi Saudite – Meksikë, teksa të gjithë futbollistët dhe tifozët e Polonisë, ndoqën me telefon në dorë se çfarë po ndodhte te ndeshja tjetër, teksa goli i Arabisë Saudite dhe përfundimi i sfidës me rezultatin 1-2, bëri që te Polonia të shpërthente një festë legjitime.

  Sakaq, ne fund te ndeshjes, një bisedë mes Mesit dhe Levandovskit ka tërhequr vëmendjen e te gjithëve. Ata kane biseduar bashke disa sekonda duke vendosur duart te goja qe te mos lexohen buzët.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"