VIDEO/ Moment komik, Haland përfundon me këmbët përpjetë para finales së Champions-it 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2023 | 15:29

VIDEO/ Moment komik, Haland përfundon me këmbët përpjetë para finales së Champions-it 

Para finales së madhe të Champions-it mes Interit dhe Sitit, ylli norvegjez, Erling Haaland ka prodhuar një moment komik në stërvitje, ku u rrëzua pas një ‘incidenti’ ku nuk pati kontakt me ndonjë lojtar tjetër, por me termusat ku qëndronin shishet e ujit dhe vitaminave të ndryshme, duke përfunduar më këmbë përpjetë.  


Ky incident komik është bërë menjëherë viral në rrjetet sociale, teksa si për ironi të fatit, një rënie epike regjistroi edhe mbrojtësi i Interit, Dumfris, teksa po zbriste nga autobusi. Mesa duket “syri i keq” tashmë është thyer, dhe nuk ngelet gjë tjetër veç se të shijojmë magjinë e kësaj finaljeje në fushën e blertë.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"