VIDEO/ Moment i veçantë në Angli, një motorist futet në stadium dhe shpërndan pica

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 27, 2020 | 17:20

Bota FB LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Moment i veçantë në Angli, një motorist futet në stadium dhe shpërndan pica

Një episod tepër i veçantë është regjistruar në Angli, më saktë në kategorinë e dytë të futbollit anglez.pizza.stadio.inghilterra.2020.750x450

Ndërkohë që ishte duke u zhvilluar ndeshja mes Lejton Orient dhe Njuport Kaunti, në stadium është futur një motor i cili i ka surprizuar të gjithë.

Menjëherë kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, të cilët filluan edhe ta filmonin. Qëllimi i motoristit ka qenë të shpërndajë picat dhe destinacioni ka qenë pikërisht në një nga tribunat, ku ai e ka dërguar atë.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com