VIDEO/ Moment i pakëndshëm në Brazil, shikoni çfarë i ndodh Dani Alveshit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 7, 2019 | 12:46


VIDEO/ Moment i pakëndshëm në Brazil, shikoni çfarë i ndodh Dani Alveshit

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit brazilian mes Sao Paolos dhe Fortalezes. Një tufë insektesh kishin pushtuar flamurin e këndit, teksa sulmuan edhe futbollistin e Sao Paolos, Dani Alvesh.

Dani Alvesh

Kapiteni i Brazilit u ndodh në një moment të pakëndshëm, teksa gjyqtari u detyrua ta ndërpriste sfidën për disa momente.

Insektet

Një futbollist i Fortalezes shkoi pranë këndit për të hequr flamurin që ishte mbushur me instekte, të cilin e hodhi jashtë fushës, ndërkohë që ndeshja rifilloi normalisht.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com