VIDEO/ Mini-faza përgatitore në Antalia, shitësi i akulloreve “i punon zbor” Tefik Osmanit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 17, 2020 | 19:04

FB Gossip Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit Tirana Video

VIDEO/ Mini-faza përgatitore në Antalia, shitësi i akulloreve “i punon zbor” Tefik Osmanit

Tirana është duke zhvilluar mini-fazën përgatitore në Antalia. Përveç stërvitjes intesive, futbollistët bardheblu gjejnë kohë edhe për t’u argëtuar. Një ndër personat më karizmatik te 24 herë kampionët e vendit, është padyshim Tefik Osmani, i cili shquhet për batutat e tij pikante.

Osmani

Korçari së fundmi, si pjesa më e madhe e njerëzve, ka rënë preh e shitësve të akulloreve, të cilët janë shumë të aftë në numra shpejtësie, duke nxjerrë blof klientët e tyre. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme, të postuar në rrjetet sociale nga mesfushori bardheblu Idi Batha:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com