VIDEO/ Milani “ngec” në Francë, Arsenali nuk fal. Shikoni të gjitha rezultatet në Ligën e Europës

Postuar: Nëntor 26, 2020 | 22:57

Janë mbyllur 13 ndeshjet e Ligës së Europës, të vlefshme për fazën e grupeve në këtë kompeticion.

bandicam 2020-11-26 20-19-31-351

Milani ka dështuar të marrë fitoren ndaj Lilës, teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në Francë. Për kuqezinjtë shënoi Kastijeho në minutën e 46’, por Bamba barazoi rezultatin në minutën e 65’.

Arsenali nuk ka falur në transfertën suedeze, teka ka mposhtur me rezultatin 3-0 Molden. Një barazim spektakolar është arritur në ndeshje Braga-Lestër, me Vardin që shënoi të 3-tin për anglezët në minutën e 95’, duke barazuar pas golit të Fransergios në minutën e 90′.