VIDEO/ Milan fiton në shtëpi dhe u bën presion ndjekësve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2021 | 17:14


VIDEO/ Milan fiton në shtëpi dhe u bën presion ndjekësve

Milani ka fituar 2-0 në “San Siro” ndaj Saleritanës. Kuqezinjtë dominuan përgjatë gjithë sfidës dhe momentalisht ngjitet në vendin e parë.

milan

Kuqezinjtë shënuan shumë shpejt me Kesin që në minutën e 5. Më pas dyfishuan me Salemakers. Me këtë fitore skuadra e Milanit ngjitet në vendin e parë me 38 pikë, dhe u bën presion ndjekësve.

milan renditja

PANORAMASPORT.AL