VIDEO/ Mesfushori spanjoll krijon sfidën e re, gratë me siguri do ta adhurojnë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 22:10


VIDEO/ Mesfushori spanjoll krijon sfidën e re, gratë me siguri do ta adhurojnë

Kemi parë shpesh sfidën me xhonglimin e letrës higjienike në këto ditë izolimi, por sfida që ka prezantuar mesfushori spanjoll Mikel Merino, i cili luan me Real Sociedadin, është tepër e veçantë.

merinooo

Nuk dihet nëse do të ketë sukses po aq sa sfida me letrën higjienike, mirëpo diçka është e sigurtë, gratë do jenë ato që do e pëlqejnë më së shumti.

merinon

23 vjeçari e ka kryer sfidën me partneren e tij Lola, ndërkohë sfida përfshin dy persona, futbollistin dhe një femër. Kjo e fundit bën disa rrotullime në trupin e mashkullit pa prekur në tokë, e më pas ai duhet të bëjë disa ulje ngritje me partneren në shpinë.

merino

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com