VIDEO/ Mesfushori Juventusit lë karantinën, në sfond dëgjohet kënga e Niki Minaj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 30, 2020 | 20:30


VIDEO/ Mesfushori Juventusit lë karantinën, në sfond dëgjohet kënga e Niki Minaj

Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjaniç ka lënë karantinën për të blerë ushqime, ku e ka shoqeruar gjithashtu shoku i tij, Suljkanoviç Muhamed.

miralem-pjanic-juventus-2018-19-1539857361-18317

Ishte vetë Miralem Pjaniç që tregoi se ka dalë për pazar, duke postuar një video bardhezi në Instagramin e tij, ku dëgjohet kënga “Tusa” e të famshmes Niki Minaj dhe Karol G, si dhe shihet shoku që ruan distancën e sigurisë.

pjanici

Pas situatës tepër të vështirë të krijuar nga përhapja e koronavirusit në Itali, e cila është vendi më i goditur në botë me mbi 10.000 viktima, Miralem Pjaniç mori leje te klubi dhe shkoi në vendilindjen e tij, Bosnje Hercegovina.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com