VIDEO/ Merr fund stresi, shihni festën e çmendur të familjes Mesi në tribunë pas golit të “Pleshtit”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2022 | 23:02

VIDEO/ Merr fund stresi, shihni festën e çmendur të familjes Mesi në tribunë pas golit të “Pleshtit”

Nëse miliona tifozë të Argjentinës në mbarë botën ishin në ankth gjatë sfidës kundër Australisë, imagjinoni pak familjen e Leo Mesit në tribunë. Familjarët e kanë shoqëruar kudo  ”Pleshtin” dhe siç ka treguar ai, kanë përjetuar shumë keq rezultatet negative të ekipit.

sdfsdfsdfdsffsfsfd

Ndaj edhe festa e tyre pas golit që shënoi sot ai ka qenë mëse legjitime dhe absolutisht një shpërthim emocionesh.

Kamerat kapën për pak çaste Antonelën dhe 3 djemtë që festonin si të çmendur në tribunë, ashtu si edhe prindërit e futbollistit.

sdsadsdssdsadsad sdfsdfsdfsdfdsfsdfsdggg sdfsdfsdfsddfsdfdsfsdf sdfsdfsdfsdfsdfsdfsdf dsfsdfsdfdsfsdfdsf

PANORAMASPORT.AL