VIDEO/ Mendohet për zonën “playoff”, Besëlidhja përgatitet përpara transfertës me Shkumbinin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 17, 2022 | 17:30


VIDEO/ Mendohet për zonën “playoff”, Besëlidhja përgatitet përpara transfertës me Shkumbinin

Besëlidhja po mendon më shumë se kurrë për të arritur zonën “playoff”, e cila ndodhet vetëm 6 pikë larg.

beselidhja

Në sfidën e radhës, Besëlidhja do të përballet me Shkumbinin e vendit të parafundit në transfertë dhe synimi i vetëm janë tre pikët.

Në një video të mundësuar nga “Panorama Sport”, shihen pamje të lojtarëve të Besëlidhjes duke u përgatitur për takimin e radhës.

PANORAMASPORT.AL