VIDEO/ MekGregor sërish në telashe, irlandezi akuzohet për tradhëti ndaj bashkëshortes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 12, 2020 | 17:49


VIDEO/ MekGregor sërish në telashe, irlandezi akuzohet për tradhëti ndaj bashkëshortes

Konor MekGregor është sulmuar ashpër në media për një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

noticia-1581518045-otra

Irlandezi, i cili është i njohur në mbarë botën për sukseset në artet marciale të përziera (MMA), shikohet i shtrirë në krevat, ndërsa një femër e paidentifikuar regjistron një video duke kërcyer dhe kënduar në prani të tij.

Kjo video shkaktoi ngritjen e aludimeve se ish-kampioni i UFC-së ka tradhëtuar bashkëshorten e tij Di Davlin.

Ai është kritikuar prej kohësh për tradhëti ndaj bashkëshortes. Përveç probleme në ring, MekGregor është kritikuar dhe për sjelljet jashtë sportit duke provokuar me deklaratat e tij shumë kundërshtarë dhe persona të ndryshëm.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com