VIDEO/ Meguajër nuk heq dorë nga gabimet, shikoni çfarë bën ndaj Gjermanisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 26, 2022 | 23:40

VIDEO/ Meguajër nuk heq dorë nga gabimet, shikoni çfarë bën ndaj Gjermanisë

Duket se Harri Meguajër e ka tepër të vështirë të heq dorë nga gabimet në fushën e lojës.

ffffd-750x430

Një lumë memesh tallëse e kanë shoqëruar mbrojtësin e Anglisë në muajt e fundit, teksa mbrojtësi rrëmbeu skenën edhe mbrëmjen e sotme në duelin mes Anglisë dhe Gjermanisë që përfundoi në barazim 3-3.

 

Në minutën e 52-të, Meguajër shkaktoi një 11-metërsh që u shndërrua në gol nga Gundogan, ai ishte protagonist edhe në golin e tretë të shënuar nga “panterat” që vulosi shifrat në 3-3.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"