VIDEO/ Mbrëmje për t’u harruar për futbollistin e Shqipërisë, i prish punë ekipit të tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 18, 2020 | 23:50


VIDEO/ Mbrëmje për t’u harruar për futbollistin e Shqipërisë, i prish punë ekipit të tij

Ndeshja e dytë e sezonit nuk po shkoi mirë për PAOK-un e futbollistit të Shqipërisë Enea Mihaj.
mihaj
Mbrojtësi kuqezi u “antagonisti” i ekipit të tij teksa shënoi gabimisht në portën e bardhezinjve grekë në minutën e 77-të në sfidën kundër Atromitosit, takim që përfundoi me rezultatin 1-1.

PAOK-ut kërkon të rifitojë titullin kampion teksa sezonin e fundit Olimpiakosi mund të ngrinte trofeun për herën e 45-të.

Mbrojtësi i Shqipërisë luajti të plotë takimin, ndërsa spikati për paraqitjen kundër Lituanisë në Ligën e Kombeve, edhe pse skuadra jonë u mposht në mënyrë të papritur.

MIHAJ AUTOGOL on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com