VIDEO/ Magjia e Ronaldos, reagimi i Zidan është epik

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 3, 2018 | 23:44

VIDEO/ Magjia e Ronaldos, reagimi i Zidan është epik

Reagimi i trajnerit Zinedin Zidan, pas supergolit të shënuar nga Ronaldo, ishte epik. Ai mbetet i shtangur dhe me gojë hapur, nga roveshata e portugezit. Video më poshtë flet vetë.

www.minuta90.com