VIDEO/ Luhet himni i Shqipërisë, po edhe tek Kosova këndojnë me dorën në zemër

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 29, 2018 | 23:28

VIDEO/ Luhet himni i Shqipërisë, po edhe tek Kosova këndojnë me dorën në zemër

Në momentin para fillimit të ndeshjes, emocionues ishte fakti që lojtarët e të dy ekipeve, si Shqipërisë, por po ashtu edhe ata të Kosovës, ishin me dorën në zemër, në momentin kur në stadium po luhej himni shqiptar.

shqiperi kosove

Edhe lojtarët e Kosovës u bashkuan të gjithë duke u kapur me njëri-tjetrin, dhe filluan të këndonin himnin kuqezi.

www.minuta90.com