VIDEO/ “Luftë” në Këlcyrë, shikoni si kapiteni Kule tenton të godasë trajnerin e Maliqit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 3, 2019 | 23:18

Kategoria e dyte LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ “Luftë” në Këlcyrë, shikoni si kapiteni Kule tenton të godasë trajnerin e Maliqit

Është luajtur mbasditen e sotme, ndeshja mes Këlcyrës dhe Maliqit e vlefshme për grupin B të Kategorisë së Dytë.

HDGD

Por, duket se vetëm futboll nuk është luajtur në këtë ndeshje, pasi ka pasur “luftë” dhe dhunë.

Kapiteni i Këlcyrës, Kule në minutën e 37-të të ndeshjes u ndëshkua me karton të kuq. Në nerva e sipër ai ka tentuar të godasë trajnerin e Maliqit, Egli Malesija. Kjo duket në fundin e videos të siguruar nga “Panorama Sport”.

Ndërkaq një futbolli i Maliqit u godit me grusht në fundin e ndeshje dhe është gjendje kritike për jetën.

dhune ne kelcyre(1) on Vidnews.

/PANORAMASPORT.AL/www.minuta90.com