VIDEO/ Lojtari nuk i beson syve ndaj skuadrës shqiptare! E pabesueshme çfarë rasti humb një hap larg portës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 13, 2020 | 19:12


VIDEO/ Lojtari nuk i beson syve ndaj skuadrës shqiptare! E pabesueshme çfarë rasti humb një hap larg portës

Vardari mposhti me rezultatin 1-0 Shkupin ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 5-të në kampionatin e Maqedonisë së Veriut.pjimage (2)

Megjithatë një episod i ndodhur në minutën e 28’, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Futbollisti i Vardarit, Veliçoviç, pas një pasimi perfekt të marrë në zonë, nuk ia del ta dërgojë topin në rrjetë, ndonëse ishte vetëm një hap larg vijës së portës.

Topi i gjuajtur nga Veliçoviç, është përplasur në shtyllën e djathtë, me futbollistin që nuk iu besonte syve për atë rast të humbur.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/