VIDEO/ Lojtarët e Laçit argëtohen duke kryer dënime mbi tarracë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 19, 2020 | 16:24


VIDEO/ Lojtarët e Laçit argëtohen duke kryer dënime mbi tarracë

Në një kohë kur koronavirusi ka paralizuar jetën në vend, futbollistët ashtu si pjesa tjetër e qytetarëve gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën.

Turkaj2

Përshembull lojtarët e Laçit, mbrojtësi shqiptar Rudolf Turkaj dhe sulmuesi brazilian Teko po luajnë me letra. Dy futbollistët laçianë jetojnë së bashku në shtëpi në kryeqytet.

Teko

E veçanta e lojës së tyre është se ai që humb duhet të kryejë dënime. Turkaj ka kërcyer këngën e famshme “Ai se tu pego”, ndërsa Teko ka festuar si  francezi Grizman, ndërkohë videot janë kujdesur t’i shpërndajnë vetë ata për fansat e tyre.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com