VIDEO/ Liverpul fitoi ndaj Kristal Palas, Klop gëzon tifozët me… birra

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 24, 2022 | 21:26


VIDEO/ Liverpul fitoi ndaj Kristal Palas, Klop gëzon tifozët me… birra

Liverpul fitoi një ndeshje të vështirë në fushën e Kristal Palas me rezultatin 1-3. Të gjithë tifozët ishin të lumtur pasi tani ekipi i tyre ndodhet në vendin e dytë në Premier Ligë.

klop

Në përfundim të sfidës Jurgen Klop ka bërë një gjest shumë të bukur për fansat. Ai zbriti nga autubusi i ekipit dhe i dha birra disa tifozëve që ishin të pranishëm aty.

Videoja e këtij momenti ka bërë namin nëpër rrjetet sociale.

Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport.

PANORAMASPORT.AL