VIDEO/ Lacio mposht Specian në transfertë, Imobile njeriu i momentit për bardhekaltërit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2020 | 17:02


VIDEO/ Lacio mposht Specian në transfertë, Imobile njeriu i momentit për bardhekaltërit

Përfundon sfida midis Specias dhe Lacios, ku bardhekaltërit me shumë vështirësi mundin skuadrën e sapo ngjitur në Seria A.

lacio

Për lacialët nga kryeqyteti shënuan Çiro Imobile në minutën e 15’ dhe Milinkoviç-Saviç në minutën e 33’, për skuadrën e Specias shënoi Nzola në të 64’. \

Lacio me këtë fitore renditet në vendin e 7 me 17 pikë ndërsa Specia në vendin e 15 me 10 pikë.

-Goli i Imobiles

-Goli i Milinkoviç-Saviç

-Goli i Nzola

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/