VIDEO/ “Kur një pastor të sfidon”, Kaka xhonglon letrën higjenike: Por pranoj vetëm sfidën, jo …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 18:09


VIDEO/ “Kur një pastor të sfidon”, Kaka xhonglon letrën higjenike: Por pranoj vetëm sfidën, jo …

Braziliani Kaka nuk ka e ka humbur instiktin e përdorimit të topit, gjë të cilën e ka dëshmuar në sfidën me xhonglimin e letrës higjienike, e cila ka lindur si një formë argëtimi për ditën në izolim.

kakak

Ish-trekuarti, i cili kulmin e karrierës e pati me Milanin, ku dhe fitoi Topin e Artë në vitin 2007, është nominuar për këtë sfidë nga një mik i tij pastor.

Pirlo Kaka

Mirëpo, sfidën nuk e ka kryer të plotë, sepse miku i tij i kishte kërkuar të bënte pompa teksa xhonglonte topin.

“Kur një pastor të sfidon, më mirë ta pranosh sfidën. Por pranoj vetëm sfidën, jo pompat,” shkruan 37 vjeçari brazilian, që dikur thirrej “Djaloshi i Artë”.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com