VIDEO/ Kroaci-Angli, tigri rus parashikon fituesin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2018 | 17:25

VIDEO/ Kroaci-Angli, tigri rus parashikon fituesin

Tigri Bartek, i cili jeton në kopshtin zoologjik Rojev Ruçei në Rusi, parashikoi Kroacinë si fitues të çiftit të sotëm gjysmëfinal. Në 2 kutitë e varura me litar në ambientet e kopshit zoologjik tigri zgjodhi atë me flamurin kroat.

tigri

Kjo video është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale dhe pritet me kuriozitet verdikti i ndeshjes së orës 20:00. Nëse do të jetë Anglia apo Kroacia, skuadra që do t’i bashkohet Francës në finale.

www.minuta90.com