VIDEO/ Kristi Qose shënon gol spektakolar, i jep barazimin skuadrës së tij

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 11, 2018 | 21:44

VIDEO/ Kristi Qose shënon gol spektakolar, i jep barazimin skuadrës së tij

Krsiti Qose duket se është në formën e tij më të mirë për momentin. Lojtari vazhdon të bëhet protagonist me skuadrën e tij Ruzhomberok. Lojtari ka arritur të shënojë sot në barazimin që skuadra e tij mori përballë skuadrës së Dunjasta Streda.

sdfhfh

Goli mund të quhet padiskutim spektakolar duke parë mënyrën perfektë të ekzekutimit si dhe distanca nga është gjuajtur. Ishte ky goli i cili i dha barazimin skuadrës së tij dhe në fund vulosi rezultatin e ndeshjes.

sport from Igli Llapaj on Vimeo.

www.minuta90.com