VIDEO/ Kombëtarja kuqezi këndon himnin, emocione në fytyrat e futbollistëve dhe trajnerit Silvinjo

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 27, 2023 | 20:46

VIDEO/ Kombëtarja kuqezi këndon himnin, emocione në fytyrat e futbollistëve dhe trajnerit Silvinjo

Kombëtarja e Shqipërisë sapo ka kënduar himnin në stadiumin “PGE Narodowy”.

c8b14b18-adc2-49e9-8243-e1f8300d7c68

Futbollistët janë shfaqur tepër të emocionuar teksa po këndonin himnin e Shqipërisë. Edhe trajneri Silvinjo dukej shumë i përqëndruar teksa respektonte himnin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"