VIDEO/ Koincidenca në shesh, Halili ngre titullin para autobusit të Partizanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 30, 2020 | 15:53


VIDEO/ Koincidenca në shesh, Halili ngre titullin para autobusit të Partizanit

Tirana ka festuar ditën e djeshme fitimin e titullit kampion, teksa pavarësisht se tifozët mungonin, përsëri festa vazhdoi.

bandicam 2020-07-30 15-52-38-182

Megjithatë një episod i veçantë është regjistruar në orët e vona të natës. Thumbimet me Partizanit kohët e fundit kanë qenë të pakta, por mbrëmjen e djeshme është regjistruar një thumbim i pastër, me protagonist Grent Halilin.

Ky i fundit me trofeun në dorë në shehsin “Nënë Tereza”, sheh autobusin e Partizanit, i cili sapo ishte kthyer nga Korça ku skuadra e kuqe kishte ndeshje dhe nuk nguron të ngrejë titullin para autbusit, duke bërë një thumbim për të kuqtë. Një koeicidencë kjo në shesh, e cila menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/