VIDEO/ Këngë patriotike dhe flamur gjigand, shikoni çfarë ndodh në derbin Shkëndija-Shkupi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 1, 2019 | 17:40


VIDEO/ Këngë patriotike dhe flamur gjigand, shikoni çfarë ndodh në derbin Shkëndija-Shkupi

Është duke u luajtur në këto momente derbi midis Shkëndijës së Tetovës dhe Shkupit, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 17-të në Maqedoninë e Veriut.BALLISTET

Siç është njoftuar edhe më parë të ardhurat e fituara nga kjo ndeshje, do të shkojnë pikërisht për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Nuk kanë munguar as këngët patriotike para fillimit të ndeshjes, të cilat dëgjoheshin shumë në stadium.

Gjithashtu një flamur gjigand u hap nga tifogrupi “Ballistët”, i cili mbuloi gjithë sektorin ku ndodheshin këta të fundit.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Flamuri shqiptar on Vidnews.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com