VIDEO/ Këndoi himnin me të brendshme, bashkëshortja e futbollistit ukrainas rrezikon t’a pësojë rëndë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2021 | 23:00


VIDEO/ Këndoi himnin me të brendshme, bashkëshortja e futbollistit ukrainas rrezikon t’a pësojë rëndë

Modelja e njohur Irina Morozyk rrezikon t’a pësojë rëndë nga autoritet ukrainase pasi ka kënduar himin kombëtar me të brendshme.

irina morozyk 1

Ajo është shfaqur e veshur me bluze blu dhe të brendshme të verdha duke i kombinuar edhe si flamuri i shtetit Ukrainas.

Irina Morozyk është bashkëshortja e ish-futbollistit të Dinamo Kiev, Mikola Morozyk i cili aktualisht aktivizohet në Superligën tuke me Rizesporin, rrezikon deri në tri vite burg, pasi ka fyer simbolet kombëtare.

irina morozyk

Kjo video ishte bërë një vit më parë, por që së fundmi është publikuar duke u bërë virale shumë shpejt në rrjet.

Përvepç kësaj bukuroshja di të luajë mjaft mirë me top dhe për këtë e vërteton dhe video e cila dhe kjo u bë virale.PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/