VIDEO/ Keidi Bare lë gjurmë me Malagën, futet si zëvendësues dhe shënon në frymën e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 21:39


VIDEO/ Keidi Bare lë gjurmë me Malagën, futet si zëvendësues dhe shënon në frymën e fundit

Malaga nuk ia ka arritur të marrë një rezultat pozitiv në transfertën e Gijonit, ku është mposhtur me rezultatin 2-1.

108633607_1023297408135682_2952916995728698279_o

Dy golat në pjesën e parë të vendasve, bënë që Gijoni të marrë fitoren.

Në këtë ndeshjet ka treguar një paraqitje shumë të mirë edhe mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, i cili u fut si zëvendësues dhe në minutën e 93’ shënoi golin e vetëm për Malagan.

Megjithatë goli i shqiptarit vlejti vetëm për statistikë, pasi Malaga nuk ia doli të marrë të paktën një barazim.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com