VIDEO/ Kapiteni i Liverpul i zemëruar, një tifoz i “vjedh” fanellën që po i jepej një tjetër tifozeje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 24, 2022 | 20:50


VIDEO/ Kapiteni i Liverpul i zemëruar, një tifoz i “vjedh” fanellën që po i jepej një tjetër tifozeje

Liverpul arriti një fitore 3-1 në fushën e Kristal Palas të dielën, e cila e ndihmoi atë t’i mbante gjallë shpresat për titull. Por kapitenit Henderson, i ndodhi një ngjarje e pakëndshme pas fundit të takimit.

pjimage (14)

Mesfushori shkoi drejt tifozëve të tij dhe hoqi fanellën, të cilën do t’ia jepte një gruaje që ndodhej mes tyre. Por papritur një tjetër fans me fëmijën e tij mbi supe e kapi fanellën përpara gruas dhe më pas u largua me vrap.

Në përpjekjen për t’u larguar më shumë, fëmija i ra nga supet. Henderson u mundua ta ngushëllonte gruan në fjalë dhe i mori një tjetër fanellë dhe ja dha asaj.

Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport.

 

PANORAMASPORT.AL