VIDEO/ Kaos total te Barcelona, tifozët i bëjnë pritë makinës së Grizmanit. Shikoni çfarë i kërkojnë francezit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 20, 2020 | 23:46


VIDEO/ Kaos total te Barcelona, tifozët i bëjnë pritë makinës së Grizmanit. Shikoni çfarë i kërkojnë francezit

Situata te Barcelona nuk është aspak e qetë, sidomos pas lajmeve ku thuhet se ylli i skuadrës, Leo Mesi nuk ndihet i lumtur. Disa prej problemeve te katalanasit, sipas mediave burojnë edhe nga raportet jo shumë të mira mes Mesit dhe Grizmanit.

TIFOZET

Pikërisht për këtë arsye, tifozët të mërzitur, i kanë dalë përpara sulmuesit francez, gjatë kohës kur ky i fundit ishte duke udhëtuar dhe kërkuan ta ndalonin, pasi nuk ia dolën dot, i kërkuan atij që të respektojë Leo Mesin.

Nuk kanë munguar as goditjet në drejtim të makinës së Grizmanit, duke treguar se ata ia kanë dalë në krahë Mesit. Kjo mund të ketë një ndikim aspak të mirë te Grizman, i cili akoma nuk ka arritur të përshtatet te skuadra katalanase.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com