VIDEO/ Kaos në fushë pas golit të Partizanit, tifozët hedhin fishekzjarrë në drejtim të portierit Rexhepi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 17, 2023 | 19:51

VIDEO/ Kaos në fushë pas golit të Partizanit, tifozët hedhin fishekzjarrë në drejtim të portierit Rexhepi

Partizani ka kaluar në avantazh falë një goli të Da Silvas. bandicam 2023-05-17 19-49-19-009

Pas zhbllokimit të sfidës, tifozët e Partizanit kanë hyrë në fushë.

Më pas tifozët e Tiranës kanë shpërthyer ndaj portierit të “demave”,  Bekim Rexhepit. Ata kanë hedhur fishekzjarrë dhe tymuese në fushën e blertë.

Pas disa minutash kaosi, loja ka startuar dhe portieri është në gjendje për të vijuar lojën.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"