VIDEO/ Kampioni i botës bëhet objekt talljeje në rrjetet sociale, shikoni çfarë veprimi bën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 21, 2020 | 23:02


VIDEO/ Kampioni i botës bëhet objekt talljeje në rrjetet sociale, shikoni çfarë veprimi bën

Futbollisti i Çelsit N’Golo Kante është objekt talljeje në rrjetet sociale për golin e shënuar nga Arsenali në derbin e Londrës.

ngolo-kante-france_smge7yh0pzha1ik8if67ue003

Kampioni i botës me Francën duhej të pengonte futbollistin e “Topçinjve” Martineli në qendër të fushës, por çuditërisht Kante humbet kontrollin dhe rrëshqet duke i dhënë mundësinë 18-vjeçarit të vendoste sfidën në baraspeshë. Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të fillojnë talljet me Kantenë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com